Samsung Vaatwassers — Bespoke Vergelijking 2026 - productafbeelding

Samsung Vaatwassers — Bespoke Vergelijking 2026

Laatst bijgewerkt: . Prijzen zijn indicatief en kunnen wijzigen, de actuele prijs staat bij de winkel.

Samsung Bespoke vaatwassers met WaterWall technologie en AutoRelease deur voor de beste droogprestaties.

Keuze van de redactie

Waar let je op bij een vaatwasser?

  • WaterWall: horizontale waterstraal voor perfecte reiniging
  • AutoRelease deur: opent automatisch aan het einde voor beter drogen
  • 13-14 couverts voor standaard gezin
  • Hygiënisch wasprogramma bij 70°C voor baby-artikelen
  • SmartThings: controle via app, melding als klaar
ProductBekijk prijs
Samsung DW50R4070BB - Inbouw vaatwasser - 10 couverts - AquaStop functie - Uitgestelde start timer - 44 dB ★€549 bol.com →
Samsung Bespoke WW90DB7U34GBU3 - 7000 serie - Zwart - Wasmachine - 20% zuiniger dan energielabel A - 5 jaar garantie in Nederland€599 bol.com →
Samsung DW60CG880B00ET vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts€699 bol.com →
Samsung DW70H72WCB0U1 - Volledig ingebouwd - 13 couverts€557,12 bol.com →
Samsung DW60CG550I00ET vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts€535 bol.com →
Samsung -DW60BG730B00ET - Inbouw Vaatwasser - WaterJet Clean™- Extra stil - Flex load€588 bol.com →
Samsung DW60BG850B00ET vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts€699 bol.com →
Samsung Bespoke WW11DB8B95GHU3 - 8000 serie - Wasmachine - 40% zuiniger dan energielabel A - 5 jaar garantie in Nederland€799 bol.com →
Samsung DW50R4070BB - Inbouw vaatwasser - - AquaStop functie - Uitgestelde start timer - 44 dB
★ Beste keuze

Samsung DW50R4070BB - Inbouw vaatwasser - - AquaStop functie - Uitgestelde start timer - 44 dB

10 couverts
€549 bij bol.com
Samsung Bespoke WW90DB7U34GBU3 - 7000 serie - Zwart - Wasmachine - 20% zuiniger dan energielabel A - 5 jaar garantie in Nederland

Samsung Bespoke WW90DB7U34GBU3 - 7000 serie - Zwart - Wasmachine - 20% zuiniger dan energielabel A - 5 jaar garantie in Nederland

€599 bij bol.com
Samsung DW60CG880B00ET vaatwasser Volledig ingebouwd

Samsung DW60CG880B00ET vaatwasser Volledig ingebouwd

14 couverts
€699 bij bol.com
Samsung DW70H72WCB0U1 - Volledig ingebouwd

Samsung DW70H72WCB0U1 - Volledig ingebouwd

13 couverts
€557,12 bij bol.com
Samsung DW60CG550I00ET vaatwasser Volledig ingebouwd

Samsung DW60CG550I00ET vaatwasser Volledig ingebouwd

14 couverts
€535 bij bol.com
Samsung -DW60BG730B00ET - Inbouw Vaatwasser - WaterJet Clean™- Extra stil - Flex load

Samsung -DW60BG730B00ET - Inbouw Vaatwasser - WaterJet Clean™- Extra stil - Flex load

€588 bij bol.com
Samsung DW60BG850B00ET vaatwasser Volledig ingebouwd

Samsung DW60BG850B00ET vaatwasser Volledig ingebouwd

14 couverts
€699 bij bol.com
Samsung Bespoke WW11DB8B95GHU3 - 8000 serie - Wasmachine - 40% zuiniger dan energielabel A - 5 jaar garantie in Nederland

Samsung Bespoke WW11DB8B95GHU3 - 8000 serie - Wasmachine - 40% zuiniger dan energielabel A - 5 jaar garantie in Nederland

€799 bij bol.com

Ons advies

WaterWall = horizontale reinigingsstraal (beste reiniging). AutoRelease = deur opent automatisch (beter drogen). Kies 45cm voor smalle keuken, 60cm standaard. Het ★ Beste keuze model combineert beide technologieën.

← Terug naar Samsung

🔬
Eelco
Oprichter SmartHomeProducts.nl

Eelco is IT-ondernemer en oprichter van SmartHomeProducts.nl. Met een achtergrond in ICT-dienstverlening vergelijkt de redactie producten op basis van specificaties en praktijkonderzoek, met als doel onafhankelijk advies te geven bij de aankoop van smart home apparatuur. Bekijk onze FAQ →

Scroll naar boven