Laatst bijgewerkt: . Prijzen zijn indicatief en kunnen wijzigen, de actuele prijs staat bij de winkel.
De JBL Authentics 300 is een draagbare WiFi- en Bluetooth-speaker met Google Assistant en Alexa, AirPlay, Chromecast en multiroom.

Op deze pagina
JBL Authentics 300
- WiFi en Bluetooth in een draagbare speaker
- AirPlay, Chromecast en Spotify Connect
- Google Assistant en Amazon Alexa
- Multiroom audio
- Premium retro design
- Premium prijs
- Groter en zwaarder dan een gewone slimme speaker
Specificaties
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Verbinding | WiFi + Bluetooth |
| Streaming | AirPlay, Chromecast, Spotify Connect |
| Assistent | Google Assistant + Alexa |
| Multiroom | Ja |
| Voeding | Ingebouwde batterij (draagbaar) |
Waarom staat de JBL Authentics 300 op plek 5?
Een van de weinige slimme speakers in dit overzicht die je met een ingebouwde batterij kunt meenemen. De prijs ligt hoog, daarom staat hij op plek 5.
WiFi en Bluetooth in een draagbare speaker
AirPlay, Chromecast en Spotify Connect
Google Assistant en Amazon Alexa
Multiroom audio
Conclusie
De JBL Authentics 300 is de beste keuze als je een slimme speaker met twee spraakassistenten wilt die je ook door het huis kunt meenemen.
Veelgestelde vragen over JBL Authentics 300
De meest gestelde vragen beantwoord.
+ Is de JBL Authentics 300 draagbaar?
Ja, de Authentics 300 heeft een ingebouwde batterij en is bedoeld om ook buiten het stopcontact te gebruiken.
+ Welke spraakassistenten heeft de JBL Authentics 300?
Google Assistant en Amazon Alexa zijn beide ingebouwd.
+ Werkt de JBL Authentics 300 met AirPlay en Chromecast?
Ja, de speaker ondersteunt AirPlay, Chromecast en Spotify Connect en kan in een multiroomopstelling worden gebruikt.
